Суглобова партерна гімнастика — це різновид кінезіотерапії, що допомагає дітям сформувати головні рухові навички, розвинути природні фізичні дані та зміцнити кістково-м’язову систему на початковій стадії її формування. Суглобова гімнастика для дітей складається із загальнозміцнювальних вправ на різні групи м’язів та розтяжки, з-поміж іншого — багато уваги приділяється стопам. Щоб застосовувати цю систему тільки на користь здоров’ю, рекомендуємо записати дитину на суглобову партерну гімнастику до Центру спини «Postura». Наші фахівці допоможуть засвоїти їй та вам правила роботи з вагою тіла на координацію, зміцнення м’язів, зв’язок та суглобів настільки добре, що надалі можна буде перейти на тренування вдома.
Партерна гімнастика показана всім дітям від 4 років для підтримання фізичного розвитку у вікових нормах. Водночас вона не просто зміцнює кістково-м’язову систему дитини, а і впливає на її психоемоційний стан, розвиток умінь працювати в групі, комунікувати тощо. Також партерну гімнастику для малюків використовують як підготовку до серйозних занять хореографією, гімнастикою та іншими видами спорту.
Комплекс вправ партерної гімнастики для дітей підбирається відповідно до вікової групи дитини.
Із 4 до 6 років заняття проводяться в ігровій формі. Водночас чим старша дитина, тим більше в ігрову гімнастику додається вправ, які націлені на зміцнення м’язового корсета спини, а також м’язів ніг і рук.
До дітей 7–8 років уже застосовується підхід, наближений до класичного. З тією різницею, що основна частина вправ виконується лежачи на підлозі. І головна мета тренувань — зміцнення та розтяжка ніг, спини, корпусу.
З 9 до 12 років суглобова партерна гімнастика поступово ускладнюється. Вправи стають складнішими та поділяються на три етапи (як у партерній гімнастиці для дорослих) — активна частина з глибоким опрацюванням м’язів, розтяжка для підтримання еластичності м’язів, зв’язок та сухожиль, релаксація.
Партерна гімнастика для дітей середньої та старшої групи включає вправи, що виконуються лежачи, сидячи, стоячи. І попри те, що вони охоплюють усі м’язові групи, вправам партерної гімнастики для корекції постави відводиться особливе місце. Оскільки в цьому віці суглобова гімнастика є чудовим способом зміцнення хребта та кісткової системи.
Регулярні заняття партерною гімнастикою допомагають дітям:
Шукаєте, де записатися на заняття з партерної гімнастики для дітей у Києві? Можна прямо зараз зробити це в центрі спини «Postura». Наші фахівці допоможуть маленькому клієнту освоїти вправи, покращити настрій, підвищити фізичну активність, а головне — зміцнити зв’язковий апарат та створити м’язовий корсет, який забезпечить правильний фізичний розвиток. Не відкладайте рішення про заняття партерною гімнастикою на потім, адже здорове тіло та гарний настрій — це внесок в успішне життя малюка.
Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання – зателефонуйте нам і менеджер відповість на ваші запитання.
Найраніший час, у якому рекомендуються заняття партерною гімнастикою дітям, — це вік від 4 до 6 років, не раніше.
Вправи партерної гімнастики для корекції постави в комплексі з масажем, заняттями на тренажері «Kiparis» та фізіотерапією є ефективним способом боротьби як зі сколіозом, так і з іншими порушеннями постави.
Прямих протипоказань до суглобової партерної гімнастики для дітей немає. Однак можливі персональні обмеження, значущість яких оцінюється лікарем (зокрема з фізичної та реабілітаційної медицини).
Консультація лікаря (30 хв) |
800 грн |
1 заняття на тренажері Kiparis (до 90 хв) |
450 грн |
1 заняття Кінезіотерапії (45 хв ) |
450 грн |
Масаж лікувальний (30 хв) |
500 грн |
Я просто вражена підходом спеціалістів до дитини! Пані Олю, спасибі вам, що надаєте дитині такий заряд позитиву!
Центр Постура мені порадила знайома. Спочатку відвідала сама. А зараз вже й малу беру з собою на сеанси партерної гімнастики. Відчувається, що після всього комплексу занять малеча стає більш розкутішою у своїх рухах, гарно розвивається гнучкість. Тому думаю, що згодом віддам її в гімнастичну школу.
На першому занятті моя донька Вероніка трохи підхникувала. А зараз дитину не можна забрати, настільки їх подобається! Адже весь процес відбувається в ігровій формі.